Dierentuin
Ouwehands dierenpark
Deze dierentuin staat bekend om haar unieke berenbos, de grootste speelolifant ter wereld, het Afrikaanse speeldorp Umkhosi en Europa's grootste overdekte speeljungle RavotAapia. In deze speeljungle kunnen uw kinderen de aap uithangen, terwijl u heerlijk uitrust en van een kopje koffie geniet.
Dit is de dichtstbijzijnde grote dierentuin (23 km vanaf de camping) en zeker een aanrader.
Kortingskaarten zijn verkrijgbaar in de receptie van de camping.
Adres: Grebbeweg 111
911 AV Rhenen
Tel.: 0317-650200
Dierenpark Amersfoort
Dit is een zeer avontuurlijk bos met bijna 130 verschillende diersoorten. Op het dierenpark is er de mogelijkheid om bepaalde dieren te aaien of met een beetje geluk zelfs te voeren. Er zijn hier ook speeltuinen te vinden waar de kinderen zich even lekker kunnen uitleven.
Het park staat onder andere bekend om haar unieke dinobos. Hier kun je levensgrote dino's zien die af en toe zelfs bewegen.
Deze dierentuin is wel wat verder weg., hij ligt namelijk op 65 km afstand van de camping.
Adres: Barchman Wuytierslaan
224
3800 BB Amersfoort
Tel.: 033 - 4227100
Uilen-dierenpark
De Paay
Dit is een kleinschalig uil- en dierenpark waar u behalve veel vogels ook zeker zoogdieren kunt vinden, zoals een kameel en een ezel. Erg bijzonder aan dit park is dat ze de gelegenheid bieden om kangoeroes te aaien. Bij goed weer is ook de caviaweide toegankelijk voor kinderen en ouders die de cavia's van dichtbij willen zien en aaien. Kortom een leuk dierenpark om eens gezien te hebben.
De snelste route hiernaartoe is ongeveer 23 km en de kortste route is 15 km rijden.
Adres: Dr. A. Kuyperweg 120
4153 XB Beesd
Tel.: 06-15135588

